Zabiegi

Lipoliza laserowa - Lublin

Szukasz sposobu na skuteczny i małoinwazyjny zabieg odsysania tłuszczu? W naszym gabinecie wykonujemy, przynoszący doskonałe efekty, zabieg lipolizy laserowej, zwany potocznie liposukcją bez skalpela. Zabieg lipolizy laserowej polecany jest dla osób chcących pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej i cellulitu, wymodelować sylwetkę, a zarazem wzmocnić kondycje skóry (napięcie w miejscu poddawanemu zabiegowi).

Usuwanie i odsysanie tłuszczu promieniem lasera

Lipolizę stosujemy przy użyciu technologiczne zaawansowanego lasera oraz miejscowego znieczulenia. Zabieg lipolizy laserowej polega na nakierowaniu strumienia lasera na zalegającą tkankę tłuszczową. Wiązka podczas równomiernego rozgrzewania skutecznie „rozbija" tłuszcz na mniejsze cząsteczki, które są z czasem wchłaniane i znikają. Przy większej ilości tłuszczu lekarz dodatkowo delikatnie odsysa jego nadmiar z organizmu. Jednocześnie laser wysyła drugą falę wiązek, które natomiast wpływają bezpośrednio na skórę, czego efektem jest wzmocnienie i napięcie skóry.

Lipoliza laserowa nie zniekształca sylwetki, ale ją modeluje. Obszary poddawane lipolizie laserowej to najczęściej brzuch, uda, a także podbródek. Z zabiegu może skorzystać osoba w dowolnym wieku, o ile inne przeciwskazania nie pojawią się przy pierwszej konsultacji, na której przeprowadzamy dokładny wywiad zdrowotny. Po wykonanym zabiegu pacjent może wrócić do domu, jedyna „rekonwalescencja” polega na noszeniu specjalnej bielizny uściskowej przez około dwa tygodnie.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.