Zabiegi

Mezoterapia z użyciem osocza bogatopłytkowego

zabiegi z osocza bogatopłytkowego

Wykonujemy mezoterapię z użyciem osocza bogatopłytkowego. Terapia ta cieszy się dużym powodzeniem u osób zmagających się z łysieniem plackowatym, jak i z włosami słabymi oraz łamliwymi. Osocze bogatopłytkowe skutecznie pobudza cebulki do wytwarzania nowych mocnych włosów w dużej ilości, w efekcie całkowicie hamując proces łysienia. Zabieg jest skuteczny zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.

Leczenie łysienia

Procedura pobierania krwi i sporządzenia koncentratu bogatopłytkowego za pomocą wirówki laboratoryjnej, jest taka sama jak w innych zabiegach z wykorzystaniem osocza. W mezoterapii skóry głowy stosuje się znieczulenie miejscowe, ponieważ leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym nie jest całkowicie bezbolesne, ale za to krótkie (ok 10-15 minut). Zabieg polega na ostrzykiwaniu skóry głowy pacjenta, po którym zostają niewielkie ślady, znikają one jednak po około dwóch dniach. Na zadowalające rezultaty trzeba poczekać około 3 miesięcy, ponieważ tyle trwa proces odrostu zdrowych włosów. Dla najlepszych efektów wskazane jest wykonanie serii 3 zabiegów co 2 miesiące. Razem z pacjentem ustalamy indywidualny plan terapii leczenia łysienia.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.