Zabiegi

Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową - Lublin

Szukasz metody leczenia nadpotliwości toksyną botulinową w Lublinie? Skorzystaj z naszych usług! Nadmierne pocenie się to nieprzyjemna i wstydliwa dolegliwość. Zastanawiasz się, jak walczyć z nadpotliwością? Nie możesz zdecydować się na skuteczną metodę leczenia nadpotliwych stóp, dłoni i pach? Skorzystaj z innowacyjnej metody z użyciem toksyny botulinowej, którą podaje się za pomocą iniekcji płytko śródskórnej. Metoda ta z powodzeniem stosowana jest u kobiet oraz mężczyzn, którzy chwalą ją za szybki efekt i ulgę w codziennym funkcjonowaniu.

JAK WYGLĄDA ZABIEG LECZENIA NADPOTLIWOŚCI BOTOKSEM?

Do skóry wstrzykuje się niewielka ilość toksyny botulinowej typu A (botox, Azzalure), co powoduje zablokowanie nerwów zaopatrujących gruczoły potowe i wydzielanego przez nie potu. Lekarz decyduje jaką dobrać dawkę toksyny botulinowej dla potrzeb konkretnej terapii. Czas trwania zabiegu to około 30-45 minut, a efekt utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Powtarzanie zabiegu prowadzi do całkowitej zmiany funkcjonowania gruczołów potowych. Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową to zabieg, który najczęściej przeprowadza się w obszarze pach, rąk i stóp.

leczenie nadpotliwości

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.