Zabiegi

Redukcja cellulitu, blizn i rozstępów - Lublin

Wśród proponowanych przez nas zabiegów na ciało znajdują się takie, które pomagają zminimalizować lub usunąć niedoskonałości skóry. Specjalizujemy się w redukowaniu cellulitu, blizn oraz rozstępów przy pomocy innowacyjnej metody wykorzystującej fale akustyczne. Modelowanie sylwetki przy pomocy specjalistycznego urządzenia to doskonały sposób na zmianę obecnego wyglądu, co korzystnie wpływa na samoocenę i zwiększa pewność siebie.

Redukcja cellulitu

Działanie fali akustycznej

Fale shockowe rozchodzą się po ciele jako drgania mechaniczne. Pierwotnie metoda ta była stosowana do rozbijania i usuwania kamieni nerkowych. Obecnie została zmodyfikowana i stosowana jest w fizjoterapii, w zwalczaniu bólu oraz w medycynie sportowej. W medycynie estetycznej fale akustyczne wykorzystywane są do modelowania sylwetki. Fala emitowana na skórę powoduje rozluźnienie tkanki łącznej oraz zwiększenie jędrności naskórka. Skóra staje się elastyczna i odzyskuje utraconą jędrność i gładkość.

Wskazania zabiegowe

Zabiegi falami akustycznymi zwanymi także falami uderzeniowymi przeznaczone są dla osób, które chcą poczuć się pięknie ze swoim ciałem.

Głównym zadaniem zabiegu Falami Akustycznymi jest:

  • Wygładzenie skóry
  • Redukcja cellulitu
  • Ujędrnienie skóry
  • Redukcja blizn i rozstępów
  • Poprawa napięcia tkanki łącznej
  • Eliminacja obrzęków tłuszczowych i limfatycznych
  • Wyrównanie powierzchni skóry po zabiegach lipolizy i liposukcji.

Redukcja cellulitu

Cellulit nazywany często skórką pomarańczy jest prawdziwym utrapieniem kobiet. Zniekształcona tkanka tłuszczowa uwydatnia się pod skórą, tworząc nieestetyczne fałdy i zgrubienia. Zabieg falą akustyczną pozwala na redukcję cellulitu bez konieczności udziału skalpela. Fala pobudza komórki do metabolizmu i regeneracji oraz do produkcji kolagenu, co wpływa na jej jędrność. Redukcja cellulitu falą akustyczną to szybki i bezbolesny zabieg. Pierwsze efekty są widoczne już po kilku dniach.

Usuwanie blizn

Blizny potrądzikowe, czy pooperacyjne bardzo często są powodem do dyskomfortu, a tym samym obniżenia jakości życia danej osoby. Usuwanie blizn falą akustyczną to nieinwazyjny i bezbolesny zabieg, który sprawi, że Twoje kompleksy znikną. Jest to jeden z najskuteczniejszych zabiegów, po którym blizny wypłycają się, a skóra staje się wygładzona i odmłodzona. Skóra bez blizn i niedoskonałości to marzenie wielu kobiet. Zapraszamy na konsultacje do gabinetu Estetica w Lublinie.

Usuwanie rozstępów

Rozstępy to wrzecionowate i równoległe pasy pomarszczonej skóry, które pojawiają się głównie przez szybki wzrost ciała i rozciąganiu skóry – tkanki tłuszczowej, mięśniowej lub w okresie ciąży. Fala akustyczna to zabieg, który pozwala usunąć rozstępy. Fala akustyczna dociera do głębokich warstw naskórka, co zwiększa skuteczność zabiegów. Dzięki nowoczesnym i efektywnym zabiegom usuwania rozstępów wykonywanym w gabinecie Estetica możesz znacznie podnieść komfort swojego życia.

Opis zabiegu

Sam zabieg jest krótki, bo trwa około pół godziny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Celem osiągnięcia jak najlepszych efektów zaleca się wykonanie od 6 do 10 zabiegów w odstępach od 2 do 3 dni. Zabieg nie wymaga wcześniejszych przygotowań. Jedynym wskazaniem przy tym zabiegu jest przyjmowanie zwiększonej ilości płynów jak również aktywność fizyczna.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.