Zabiegi

Redukcja cellulitu, blizn i rozstępów - Lublin

Specjalizujemy się w redukowaniu cellulitu, blizn oraz rozstępów przy pomocy innowacyjnej metody wykorzystującej fale akustyczne. Wśród proponowanych przez nas zabiegów na ciało znajdują się takie, które pomagają zminimalizować lub usunąć niedoskonałości skóry. Modelowanie sylwetki przy pomocy specjalistycznego urządzenia to doskonały sposób na zmianę obecnego wyglądu, co korzystnie wpływa na samoocenę i zwiększa pewność siebie.

Redukcja cellulitu

Działanie fali akustycznej

Fale shockowe rozchodzą się po ciele jako drgania mechaniczne. Pierwotnie metoda ta była stosowana do rozbijania i usuwania kamieni nerkowych. Obecnie została zmodyfikowana i stosowana jest w fizjoterapii, w zwalczaniu bólu oraz w medycynie sportowej. W medycynie estetycznej fale akustyczne wykorzystywane są do modelowania sylwetki. Fala emitowana na skórę powoduje rozluźnienie tkanki łącznej oraz zwiększenie jędrności naskórka. Skóra staje się elastyczna i odzyskuje utraconą jędrność i gładkość.

Wskazania zabiegowe

Zabiegi falami akustycznymi zwanymi także falami uderzeniowymi przeznaczone są dla osób, które chcą poczuć się pięknie ze swoim ciałem.

Głównym zadaniem zabiegu Falami Akustycznymi jest:

  • wygładzenie skóry,
  • redukcja cellulitu,
  • ujędrnienie skóry,
  • redukcja blizn i rozstępów,
  • poprawa napięcia tkanki łącznej,
  • eliminacja obrzęków tłuszczowych i limfatycznych,
  • wyrównanie powierzchni skóry po zabiegach lipolizy i liposukcji.

Redukcja cellulitu

Cellulit, nazywany często skórką pomarańczową, jest prawdziwym utrapieniem kobiet. Zniekształcona tkanka tłuszczowa uwydatnia się pod skórą, tworząc nieestetyczne fałdy i zgrubienia. Zabieg falą akustyczną pozwala na redukcję cellulitu bez konieczności udziału skalpela. Fala pobudza komórki do metabolizmu i regeneracji oraz do produkcji kolagenu, co wpływa na jej jędrność. Redukcja cellulitu falą akustyczną to szybki i bezbolesny zabieg. Pierwsze efekty są widoczne już po kilku dniach.

Usuwanie blizn

Blizny potrądzikowe, czy pooperacyjne bardzo często są powodem do dyskomfortu, a tym samym obniżenia jakości życia danej osoby. Usuwanie blizn falą akustyczną to nieinwazyjny i bezbolesny zabieg, który sprawi, że Twoje kompleksy znikną. Jest to jeden z najskuteczniejszych zabiegów, po którym blizny spłycają się, a skóra staje się wygładzona i odmłodzona. Skóra bez blizn i niedoskonałości to marzenie wielu kobiet. Zapraszamy na konsultacje do gabinetu Estetica w Lublinie.

Usuwanie rozstępów

Rozstępy to wrzecionowate i równoległe pasma pomarszczonej skóry, które pojawiają się głównie przez szybki wzrost ciała i rozciąganiu skóry – tkanki tłuszczowej, mięśniowej lub w okresie ciąży. Fala akustyczna to zabieg, który pozwala usunąć rozstępy. Fala akustyczna dociera do głębokich warstw naskórka, co zwiększa skuteczność zabiegów. Dzięki nowoczesnym i efektywnym zabiegom usuwania rozstępów wykonywanym w gabinecie Estetica możesz znacznie podnieść komfort swojego życia.

OPIS ZABIEGU FALĄ AKUSTYCZNĄ

Sam zabieg jest krótki, bo trwa około pół godziny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Celem osiągnięcia jak najlepszych efektów zaleca się wykonanie od 6 do 10 zabiegów w odstępach od 2 do 3 dni. Zabieg nie wymaga wcześniejszych przygotowań. Jedynym wskazaniem przy tym zabiegu jest przyjmowanie zwiększonej ilości płynów jak również aktywność fizyczna.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.