Zabiegi

Powiększanie ust – Estetica w Lublinie

powiększanie ustKwas hialuronowy jest naturalnie występującą substancją w organizmie człowieka, której wraz z wiekiem ubywa. Jest on odpowiedzialny za utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry, jej jędrności oraz gładkości.

W gabinecie medycyny estetycznej Estetica w Lublinie przeprowadzam wiele zabiegów z wykorzystaniem otrzymywanego syntetycznie kwasu hialuronowego, w tym modelowanie i powiększanie ust.

Wstrzyknięcie indywidualnie dobranej dawki kwasu hialuronowego w usta nie tylko wpływa na ich rozmiar i kształt, ale także pozwala je nawilżyć, przywraca im głębię koloru oraz jędrność, czego efektem jest atrakcyjny, młody wygląd. Jednorazowy zabieg wpływa na ogólną poprawę kondycji warg, dlatego z powodzeniem polecamy powiększanie i modelowanie ust zarówno osobom młodym, jak i dojrzałym, które mają zupełnie inne potrzeby i wymagania.

Piękniejsze usta szybko i bezpiecznie

Zabieg może być wykonywany wyłącznie przez doświadczonego lekarza specjalizującego się w medycynie estetycznej. Tylko tak można zagwarantować bezpieczeństwo i efekt identyczny z oczekiwanym. W zależności od ilości preparatu i miejsca jego podania można delikatnie wypełnić usta lub znacznie je powiększyć oraz wyraźnie zaznaczyć ich kontur. Specjalistyczna wiedza i wyczucie są więc tutaj niezbędne.

Każdy zabieg wykonuję przy miejscowym znieczuleniu, które działa natychmiastowo. Cały zabieg trwa ok. 30 minut, a kwas hialuronowy daje widoczny efekt od 6 do 8 miesięcy. Po tym czasie substancja jest powoli wchłaniania przez organizm. Rezultaty można przedłużyć, korzystając z kolejnego zabiegu.

Powiększenie ust w Estetica – co możesz zyskać?

  • delikatne wypełnienie ust,
  • znaczne powiększenie objętości ust,
  • podkreślenie konturu,
  • wydobycie i poprawa naturalnego koloru ust,
  • poprawa ogólnej kondycji ust,
  • nawilżenie, odmłodzenie, wygładzenie, ujędrnienie,
  • podniesienie opadających kącików,
  • wypełnienie drobnych zmarszczek wokół ust,
  • korekcja asymetrii w obrębie czerwieni wargowej.

 

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.