Zabiegi

Powiększanie ust - Lublin

powiększanie ust

Piękne, pełne i zmysłowe usta to symbol kobiecości. Nie zawsze jednak natura obdarza nas zadowalającym kształtem, dlatego warto skorzystać z niezwykle skutecznego powiększania ust lub modelowana warg.

Wstrzyknięcie indywidualnie dobranej dawki kwasu hialuronowego w usta nie tylko wpływa na ich rozmiar i kształt, ale także przynosi inne korzyści. Usta stają się nawilżone, głębia koloru zostaje przywrócona, a usta kuszą jędrnością i atrakcyjnym wyglądem. Kwas hialuronowy z powodzeniem stosujemy także do modelowania policzków i poprawienia konturu twarzy. Preparaty, na których pracujemy to antyalergiczne i w pełni sterylne żele, zawierające kwas hialuronowy wysokiej jakości, dzięki czemu efekt jest trwały, a zabieg to gwarancja bezpieczeństwa.

Jednorazowy zabieg wpływa na ogólną poprawę kondycji warg, dlatego z powodzeniem polecamy powiększanie i modelowanie ust zarówno osobom młodym, jak i dojrzałym, które mają zupełnie inne potrzeby i wymagania. W zależności od ilości preparatu i miejsca jego podania można delikatnie wypełnić usta lub znacznie je powiększyć oraz wyraźnie zaznaczyć ich kontur.

Modelowanie ust kwasem hialuronowym

Specjalistyczna wiedza i wyczucie są więc tutaj niezbędne - należy upewnić się, że zabieg zostanie przeprowadzony przez wykwalifikowanego lekarza medycyny estetycznej. Zawsze przeprowadzamy dokładny wywiad, który ma na celu określenie pożądanego kształtu ust.

Każdy zabieg wykonywany jest przy miejscowym znieczuleniu, które działa natychmiastowo i nie niesie za sobą żadnych komplikacji. Cały zabieg powiększania ust trwa ok. 30 minut, a kwas hialuronowy daje widoczny efekt od 6 do 8 miesięcy. Po tym czasie substancja jest powoli wchłaniania przez organizm. Rezultaty można przedłużyć, korzystając z kolejnego zabiegu.

Powiększenie ust w Estetica - co możesz zyskać?

 

  • delikatne wypełnienie ust,
  • znaczne powiększenie objętości ust,
  • podkreślenie konturu,
  • wydobycie i poprawa naturalnego koloru ust,
  • poprawa ogólnej kondycji ust,
  • nawilżenie, odmłodzenie, wygładzenie, ujędrnienie,
  • podniesienie opadających kącików,
  • wypełnienie drobnych zmarszczek wokół ust,
  • korekcja asymetrii w obrębie czerwieni wargowej.

 

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.