O Gabinecie

Gabinet medycyny estetycznej w Lublinie

W gabinecie medycyny estetycznej Estetica usunę niedoskonałości Twojej cery, a także skoryguję sylwetkę – to wszystko oczywiście z umiarem, by efekt był jak najbardziej naturalny. Każdy zabieg jest poprzedzony szczegółowym wywiadem, co ma na celu dobór najodpowiedniejszej procedury oraz dawki preparatu (np. kwasu hialuronowego). Oczekujesz młodszego i atrakcyjniejszego wyglądu bez „efektu maski”, powikłań i długiej rekonwalescencji? Umów się na wizytę w Estetica w Lublinie!

Dr n. med. Katarzyna Łętowska-Andrzejewicz

Jestem lekarzem w stopniu doktora nauk medycznych, który uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w 2007 roku. Specjalizuję się z w chirurgii ogólnej. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonuję od 9 lat. Przez ten czas swoje umiejętności kształciłam pod okiem polskich i zagranicznych trenerów na wielu kursach, konferencjach i stażach, w kraju oraz za granicą. Zostałam przeszkolona z dziedzin medycyny estetycznej, takich jak m.in.: stosowanie wypełniacza dermatologicznego do korekcji miękkiej twarzy, stosowanie peelingów chemicznych oraz przeprowadzanie zabiegów mezoterapii. Wszystkie zdobyte kwalifikacje mogę poświadczyć stosownym dyplomem lub certyfikatem. Mimo szerokich uprawnień nadal chętnie biorę udział w licznych konferencjach medycznych, co pozwala mi być na bieżąco z najnowszymi dokonaniami w moim zawodzie.

Zasiadam w jury wielu prestiżowych konkursów, których celem jest kreowanie piękna i zdrowego stylu życia. Od kilku edycji uczestniczę, jako ekspert w programie „Metamorfozy” oraz zasiadam w jury Miss Polonia województwa lubelskiego. Współpracuję z agencją reklamowo-eventową Modart oraz magazynem rodzinnym „Uroda Życia”. Współpracuję z lekarzem ortopedą - doktorem Pawłem Andrzejewiczem, specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu z wieloletnim doświadczeniem w diagnozowaniu i leczeniu chorób oraz urazów tego narządu, członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. W swojej praktyce zawodowej zajmuje się przede wszystkim schorzeniami stawów i kręgosłupa.

Miss

Estetica dla twarzy i ciała

W moim gabinecie nadasz świeższy i młodszy wygląd zarówno swojej cerze oraz dekoltowi, jak i sylwetce. Specjalizuję się w wypełnianiu i usuwaniu zmarszczek mimicznych za pomocą toksyny botulinowej, likwiduję także przebarwienia i blizny z wykorzystaniem lasera frakcyjnego. Oprócz cery koryguję kształt twarzy – do kategorii tego typu zabiegów należy modelowanie policzków, powiększanie ust oraz korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym lub preparatami na jego bazie. Proponuję również szeroki wybór zabiegów korygujących sylwetkę – powiększanie piersi, pośladków, łydek oraz narządów płciowych, a ponadto usuwanie tkanki tłuszczowej i  cellulitu.

Każdy zabieg jest poprzedzony szczegółowym wywiadem, co ma na celu dobór najodpowiedniejszej procedury oraz dawki preparatu. Oczekujesz młodszego i atrakcyjniejszego wyglądu bez "efektu maski", powikłań i długiej rekonwalscencji? Umów się na wizytę w Estetica w Lublinie!

 

Współpracuję z lekarzem ortopedą - doktorem Pawłem Andrzejewiczem, specjalistą Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu z wieloletnim doświadczeniem w diagnozowaniu i leczeniu chorób i urazów tego narządu, członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. W swojej praktyce zawodowej zajmuje się przede wszystkim schorzeniami stawów i kręgosłupa.

Certyfikaty

certyfikat uczestnictwa complete anti-aging therapy
certyfikat akademia restylane
medycyna estetyczna estetica certyfikat
certyfikat Katarzyna Łętowska
certyfikat uczestnictwa w szkoleniu z zastosowaniem peelingów chemicznych
medycyna estetyczna estetica certyfikat katarzyna Łękowska
certyfikat ze szkolenia w zakresie peelingów chemicznych
certyfikat derm-service pologne
zaświadczenie ukończenia szkolenia w zakresie stosowania produktów Phormae i High Fill
certyfikat uczestnictwa w prezentacji nowej gamy homeopatycznych produktów do mezoterapii lipolitycznej
zaświadczenie akademii medycznej
certyfikat z kongresu medycyny estetycznej
MediDerma certyfikat
Zaświadczenie uczestnictwa w kursie techniki wypełniania i modelowania kształtu ust
certyfikat marcolane
Estederm certyfikat
certyfikat estederm dla Katarzyny Łętowskiej-Andrzejewicz
certyfikat wiarygodności Estetica
certyfikat estederm dla Katarzyny Łętowskiej-Andrzejewicz
certyfikat anatomy masterclass 2015
XV kongres medycyny estetycznej 2015
certyfikat z XVI kongresu medycyny estetycznej 2016
chirurgia 2011 - co nowego - certyfikat
certyfikat Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego
Certyfikat przeszkolenia w zakresie stosowania wypełniaczadermatologicznego
certyfikat uczestnictwa dla Katarzyny Łętowskiej-Andrzejewicz
AquaMid certyfikat
certyfikat Katarzyna Łętowska-Andrzejewicz
XV kongres medycyny estetycznej 2015 zaswiadczenie
aesthetic and anti-aging medicine world congress 2015
lipofilling training 2015
autologic therapy prp 2015
XVI kongres medycyny estetycznej 2016 zaswiadczenie
certyfikat laser projekt 2016
aesthetic and anti aging medicine world congress 2016

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.