Zabiegi

404

Twarz, dekolt, szyja - zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego

 

Autologic Therapy - autologiczne osocze bogatopłytkowe

 

Zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego jest skierowany do osób, które cenią sobie produkty naturalne.

Osocze bogatopłytkowe jest naturalnym materiałem pochodzącym z własnej odwirowanej krwi. Metoda ta od wielu lat stosowana jest z powodzeniem w medycynie, także znalazła zastosowanie w zabiegach estetycznych do leczenia wypadania włosów czy też stymulacji skóry do odmładzania.

Na czym polega zabieg?

osocze bogatopłytkowe - zabiegi na twarzOsocze bogatopłytkowe wstrzykuje się bezpośrednio do skóry za pomocą cieniutkiej igiełki. Płytki krwi skoncentrowane w osoczu dostarczają niezbędne czynniki wzrostu, które stymulują wzrost fibroblastów i produkcję nowego kolagenu i elastyny. Biorą udział w naprawie i regeneracji tkanek, przyspieszają proces gojenia, a także indukują tworzenie nowych, zdrowych naczyń krwionośnych. Po zabiegu kondycja skóry ulega poprawie. Skóra staje się gładka, napięta i odmłodzona.

Autologiczne osocze bogatopłytkowe wykazuje wysoką skuteczność w przypadku:

 • zmarszczek zlokalizowanych wokół oczu, ust, na twarzy, szyi, dekolcie oraz dłoniach,
 • suchości skóry, wiotkości, nierównomiernego kolorytu,
 • skóry trądzikowej, poszerzonych porów, blizn po trądziku,
 • nadmiernego wypadania włosów i łysienia,
 • włosów zniszczonych, pozbawionych blasku.

W przypadku leczenia nadmiernego wypadania włosów stymulacja komórek macierzystych pozwala zahamować ich wypadanie oraz powoduje odrost większej ilości zdrowych i mocniejszych włosów. Zabieg jest skuteczny zarówno u kobiet jak i mężczyzn.

 

Karboksyterapia C.D.T.

Jest to bezpieczna, bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda stosowana do odmładzania skóry, redukcji cieni i obrzęków wokół oczu, walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, lokalnymi depozytami tkanki tłuszczowej, zwiotczeniami skóry, łysieniem.

Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na precyzyjnym wstrzykiwaniu, przy użyciu urządzenia C.D.T, za pomocą cienkiej igły kontrolowanych dawek dwutlenku węgla (CO2). Zwiększa przepływ krwi, tlenu i składników odżywczych w poddanym zabiegowi obszarze oraz poprawia mikrokrążenie i regenerację komórek. Dwutlenek węgla powoduje też tworzenie nowych włókien kolagenowych, elastyny oraz naczyń krwionośnych, co prowadzi do długotrwałej poprawy krążenia i odnowy tkanek.

Szerokie spektrum działania karboksyterapii pozwala na mnogość zastosowań leczniczych:

 • redukcję intensywnego cellulitu (w stadiach I-IV),
 • minimalizowanie rozstępów oraz lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej,
 • przywrócenie jędrności i elastyczności skóry twarzy oraz całego ciała,
 • usuwanie worków i cieni pod oczami,
 • redukcję podwójnego podbródka, chomików,
 • modelowanie owalu twarzy,
 • leczenie blizn,
 • wzmacnianie i regenerację włosów, hamowanie ich wypadania i stymulację wzrostu nowych, zdrowych włosów.

 

Nowością jest zastosowanie w czasie jednej sesji zabiegowej zarówno karboksyterapii C.D.T., jak i Autologic Therapy, które wzajemnie wpływają na siebie i wzmacniają swoje działanie, dzięki czemu efekty pojawiają się szybciej, a cała terapia jest skuteczniejsza.

Program zabiegowy powinien być dobrany przez lekarza indywidualnie dla każdego pacjenta, co gwarantuje bezpieczeństwo i efektywność terapii.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.