Zabiegi

LIFTING TWARZY AUTOLOGICZNYM OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM

Oferujemy lifting z wykorzystaniem autologicznego osocza bogatopłytkowego na twarzy, dekolcie i szyi. Zabieg polega na wstrzyknięciu osocza bezpośrednio pod skórę za pomocą cieniutkiej igiełki. Czynniki wzrostu, z których składa się osocze, stymulują produkcję fibroblastów i kolagenu oraz elastyny. Biorą udział w naprawie i regeneracji tkanek, przyspieszają proces gojenia, a także indukują tworzenie nowych, zdrowych naczyń krwionośnych. Po zabiegu kondycja skóry ulega poprawie - jest wyraźnie gładsza i odmłodzona.

Zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego jest skierowany do osób, które cenią sobie produkty naturalne.

Osocze bogatopłytkowe jest naturalnym materiałem pochodzącym z własnej odwirowanej krwi. Metoda ta od wielu lat stosowana jest z powodzeniem w medycynie, także znalazła zastosowanie w zabiegach estetycznych do leczenia wypadania włosów czy też stymulacji skóry do odmładzania.

osocze bogatopłytkowe - zabiegi na twarz

Autologiczne osocze bogatopłytkowe sprawdza się w przypadku:

 • zmarszczek zlokalizowanych wokół oczu, ust, na twarzy, szyi, dekolcie oraz dłoniach,
 • suchości skóry, wiotkości, nierównomiernego kolorytu,
 • skóry trądzikowej, poszerzonych porów, blizn po trądziku,
 • nadmiernego wypadania włosów i łysienia,
 • włosów zniszczonych, pozbawionych blasku.

W przypadku leczenia nadmiernego wypadania włosów stymulacja komórek macierzystych pozwala zahamować ich wypadanie oraz powoduje odrost większej ilości zdrowych i mocniejszych włosów. Zabieg jest skuteczny zarówno u kobiet jak i mężczyzn.

Karboksyterapia C.D.T.

Karboksyterapia C.D.T. to zabieg polegający na precyzyjnym wstrzykiwaniu, przy użyciu urządzenia C.D.T, za pomocą cienkiej igły kontrolowanych dawek dwutlenku węgla (CO2). Główną zaletą zabiegu jest jego mała inwazyjność oraz potwierdzona klinicznie skuteczność. Stosuje się ją między innymi w celu odmładzania skóry, redukcji cieni i obrzęków wokół oczu, usunięcia rozstępów i blizn, walki z celullitem.

Karboksyterapia zwiększa przepływ krwi, tlenu i składników odżywczych w poddanym zabiegowi obszarze oraz poprawia mikrokrążenie i regenerację komórek. Dwutlenek węgla powoduje też tworzenie nowych włókien kolagenowych, elastyny oraz naczyń krwionośnych, co prowadzi do długotrwałej poprawy krążenia i odnowy tkanek.

Przykłady zastosowania zabiegu:

 • redukcja intensywnego cellulitu (w stadiach I-IV),
 • minimalizowanie rozstępów oraz lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej,
 • przywrócenie jędrności i elastyczności skóry twarzy oraz całego ciała,
 • usuwanie worków i cieni pod oczami,
 • redukcja podwójnego podbródka, chomików,
 • modelowanie owalu twarzy,
 • leczenie blizn,
 • wzmacnianie i regeneracja włosów, hamowanie ich wypadania i stymulacja wzrostu nowych, zdrowych włosów.

 

Nowością jest zastosowanie w czasie jednej sesji zabiegowej zarówno karboksyterapii C.D.T., jak i Autologic Therapy, które wzajemnie wpływają na siebie i wzmacniają swoje działanie, dzięki czemu efekty pojawiają się szybciej, a cała terapia jest skuteczniejsza.

Program zabiegowy powinien być dobrany przez lekarza indywidualnie dla każdego pacjenta, co gwarantuje bezpieczeństwo i efektywność terapii.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.