Zabiegi

Terapia osoczem bogatopłytkowym - Lublin

Na pewno słyszałeś o osoczu bogatopłytkowym. To coś zupełnie nowego w świecie kosmetyki. Skutecznie regeneruje i odmładza skórę. Wykorzystuje naturalne zdolności organizmu do samonaprawy. Właśnie dlatego zabieg ten stanowi bezpieczny wybór. Wielu naszych klientów wspomina, że to świetna sprawa. To naturalny sposób na odmłodzenie skóry. Efekty utrzymują się długo, a skóra wygląda na młodszą i jest bardziej jędrna. Po zabiegu osoczem nawet zmarszczki robią się mniej widoczne! Masz jakieś blizny lub rozstępy? To idealne rozwiązanie dla tego typu problemów. Efekty osocza bogatopłytkowego są naturalne. Nasi klienci szybko wracają do formy po zabiegu. Wybierając osocze bogatopłytkowe w Lublinie, inwestujesz w swoją skórę, zarówno jeśli chodzi o wygląd, jak i zdrowie.

Terapia osoczem bogatopłytkowym to dowód na niezwykle możliwości regeneracyjne organizmu. Osocze bogatopłytkowe (zwane też czynnikiem wzrostu), które jak sama nazwa wskazuje, odpowiada za proces regeneracji tkanek. Osocze uzyskuje się z krwi pacjenta, dzięki czemu ryzyko alergii lub innych niepożądanych reakcji jest bardzo niskie. Pozyskany płytkowy czynnik wzrostu odpowiada za regenerację komórek oraz ich szybki wzrost.

osocze bogatopłytkowe

Wampirzy lifting

W gabinecie Estetica w Lublinie przeprowadzamy zabieg osoczem bogatopłytkowym czyli tzw. lifting wampirzy, który mimo swojej groźnie brzmiącej nazwy, ma zbawienny wpływ na kondycję oraz witalność skóry. Osocze bogatopłytkowe jest również nieocenione podczas leczenia łysienia. Polecamy go dla osób, które pragną przywrócić młody wygląd skóry, wygładzić lub spłycić niewielkie zmarszczki oraz zniwelować cienie pod oczami.

Jak przebiega zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego?

Na początku omawiane są techniki wprowadzenia osocza pod skórę, a także wyklinowane przeciwwskazania. Jeśli pacjent zostanie zakwalifikowany do zabiegu pobieramy niewielką ilość krwi żylnej i poddajemy ją odwirowaniu, które pozwala na precyzyjne oddzielenie leukocytów i erytrocytów, pozostawiając czyste osocze bogatopłytkowe. Proces ten trwa zaledwie 5 minut. Następnie osocze aplikujemy w miejsca, które wskazał pacjent - liniowo, za pomocą kaniuli lub mezoterapii. Wszystko zależy od jego preferencji oraz efektów, jakie chce uzyskać. Dzięki wykorzystaniu własnej krwi pacjenta bez domieszek sztucznie uzyskanych preparatów, jest to zabieg całkowicie naturalny i biokompatybilny, czyli zgodny z jego organizmem. W związku z tym istnieje zerowe ryzyko wystąpienia negatywnej reakcji organizmu, w postaci np. alergii.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.