Zabiegi

Modelowanie policzków – Estetica w Lublinie

Modelowanie policzków bez ingerencji skalpela to zabieg wolumetrii, który daje natychmiastowe efekty trwające do 18 miesięcy efekty. Wolumetria pozwala także na modelowanie kształtu brody, policzków, poprawę ich zarysu, objętości i owalu twarzy.

Wolumetria twarzy – na czym to polega?

modelowanie policzkówWolumetria twarzy to jeden z zabiegów oferowanych przez mój gabinet medycyny estetycznej, wykonywany z udziałem kwasu hialuronowego o dużej gęstości. Wprowadzam go w głąb tkanek w okolicach kości jarzmowych za pomocą kaniuli lub igły. Wybór metody zależy od wskazań oraz preferencji pacjenta, jednak użycie kaniuli daje szybszy efekt. Wypełniacz zwiększa objętość tkanek miękkich, tym samym zastępując tłuszcz w miejscach, gdzie najbardziej go brakuje. Podczas zabiegu stosuję znieczulenie miejscowe w postaci specjalistycznego kremu.

Dla kogo?

Modulowanie policzków kwasem hialuronowym polecam przede wszystkim osobom dojrzałym, które wraz z wiekiem tracą znaczną część substancji odpowiedzialnych za nawilżenie skóry, jej jędrność, gęstość i elastyczność. Wolumetria okazuje się pomocna także w usuwaniu zmarszczek,ponieważ daje efekt dyskretnego wygładzenia skóry twarzy.

Po zabiegu

Zabieg jest praktycznie bezbolesny i trwa maksymalnie 30 minut. Po jego wykonaniu można od razu wrócić do codziennych zajęć. Wystąpienie obrzęków i śladów po wolumetrii zdarza się bardzo rzadko – jeśli jednak te objawy wystąpią, znikają całkowicie w ciągu kilku godzin. Po wchłonięciu się preparatu i utraty efektów zabieg można powtórzyć.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.