Zabiegi

Kwas hialuronowy

Czy modelowanie policzków bez ingerencji skalpela jest możliwe? Tak! Taką możliwość daje zabieg wolumetrii, wykonywany z udziałem kwasu hialuronowego o dużej gęstości. Wolumetria pozwala także na modelowanie kształtu brody, policzków, poprawę ich zarysu, objętości i owalu twarzy. Ten zabieg pokochały nie tylko kobiety, ale również mężczyźni, za natychmiastowe efekty, trwające nawet do 18 miesięcy.

modelowanie policzków

Modelowanie policzków kwasem hialuronowym

Modelowanie policzków kwasem hialuronowym wykonujemy niezwykle precyzyjnie. Wprowadzamy go w głąb tkanek w okolicach kości jarzmowych za pomocą kaniuli lub igły. Wybór metody zależy od wskazań oraz preferencji pacjenta, jednak użycie kaniuli daje szybszy efekt. Wypełniacz zwiększa objętość tkanek miękkich, tym samym zastępując tłuszcz w miejscach, gdzie najbardziej go brakuje. Podczas zabiegu stosujemy znieczulenie miejscowe w postaci specjalistycznego kremu.

Kto może skorzystać z zabiegu modelowania policzków?

Modulowanie policzków z użyciem kwasu hialuronowego, polecamy przede wszystkim osobom dojrzałym, które wraz z wiekiem tracą znaczną część substancji odpowiedzialnych za nawilżenie skóry, jej jędrność, gęstość i elastyczność. Wolumetria okazuje się pomocna także w usuwaniu zmarszczek, ponieważ daje efekt dyskretnego wygładzenia skóry twarzy. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i trwa maksymalnie 30 minut. Po jego wykonaniu można od razu wrócić do codziennych zajęć. Wystąpienie obrzęków i śladów po wolumetrii zdarza się bardzo rzadko – jeśli jednak te objawy wystąpią, znikają całkowicie w ciągu kilku godzin. Po wchłonięciu się kwasu hialuronowego i utraty efektów zabieg można powtórzyć.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.