Zabiegi

Laser Lumenis One – zamykanie naczyń i fotoodmładzanie, likwidacja przebarwień w Estetica w Lublinie

Laser Lumenis ONE NdYag + IPL

laser Lumenis OneW naszym gabinecie wykonujemy zabiegi z użyciem aparatu Lumenis ONE. Jest to system składający się z IPL (Intense Pulsed Light) oraz mocnego lasera NdYag. Z jego pomocą usuwamy zmiany naczyniowe, pigmentowe (przebarwienia), a także przeprowadzamy zabiegi fotoodmładzania.

Użyta technologia (zewnętrzny miernik energii, system chłodzenia głowic i odprowadzania ciepła z tkanek) umożliwia przeprowadzenie zabiegu w sposób całkowicie bezbolesny i bezpieczny. Impuls lasera na powierzchni skóry może być przez pacjenta odczuwany jako lekkie kłucie, pieczenie lub szczypanie - nie ma jednak ryzyka poparzeń i nie dochodzi do uszkodzenia skóry. Po zabiegu pacjent może od razu wrócić do swojego normalnego trybu życia.

Usuwanie zmian naczyniowych z użyciem lasera NdYag bądź IPL polega na wysłaniu silnego impulsu światła, które przenika przez skórę i zostaje zaabsorbowane przez hemoglobinę wewnątrz zmienionego naczynia. Energia ta, zamieniona w ciepło, zamyka światło naczynia w wyniku koagulacji - tzw. wybiórczej fototermolizy. Skuteczność takiego zabiegu jest bardzo wysoka i potrzeba z reguły od jednego do kilku zabiegów wykonanych w odstępach trzy- lub czterotygodniowych.

Przy użyciu aparatu Lumenis One i głowicy IPL wykonujemy również zabiegi fotoodmładzania, czyli usuwania zmian barwnikowych, rozszerzonych naczyń, nierówności skóry, a także stymulacji produkcji kolagenu, co ma na celu ogólną poprawę jakości i wyglądu skóry. Wystarczy kilka zabiegów, by uzyskać trwały efekt.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.