Zabiegi

Fotoodmładzanie laserem LUMENIS ONE

laser Lumenis One

Fotoodmładzanie to zabieg, który pokochały tysiące kobiet. Polega na usuwaniu zmian barwnikowych, rozszerzonych naczyń, nierówności skóry, a także stymulacji produkcji kolagenu, co ma na celu ogólną poprawę jakości i wyglądu skóry. Zabieg skutecznie usuwa niepożądane zmiany, powstałe w wyniku starzenia się czy chorób skórnych. Przywracanie atrakcyjnego, młodego wyglądu, i korektę niedoskonałości estetycznych wykonuje się poprzez nowoczesny laser LUMENIS ONE. Fotoodmładzanie to jedna z najczęściej wybieranych metod, gdyż zabieg laserem jest całkowicie bezinwazyjny i w pełni bezpieczny dla pacjenta.

Laser LUMENIS ONE NDYAG + IPL

Zabiegi wykonujemy nowoczesnym laserem LUMENIS ONE. Jest to system składający się z IPL (Intense Pulsed Light) oraz mocnego lasera NdYag. Użyta technologia (zewnętrzny miernik energii, system chłodzenia głowic i odprowadzania ciepła z tkanek) umożliwia przeprowadzenie zabiegu w sposób całkowicie bezbolesny i bezpieczny. Impuls lasera na powierzchni skóry może być odczuwany jako lekkie kłucie, pieczenie lub szczypanie - nie ma jednak ryzyka poparzeń i nie dochodzi do uszkodzenia skóry. Przed rozpoczęciem zabiegu fotoodmładzania smarujemy twarz specjalnym preparatem chroniącym. Zabieg nie wymaga żadnej rekonwalescencji, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Należy jednak pamiętać, że trwały efekt można osiągnąć poddając się serii zabiegów.

Likwidacja przebarwień, zamykanie naczyń

Oferujemy także usuwanie zmian naczyniowych i pigmentowych (przebarwienia). Usuwanie zmian naczyniowych z użyciem lasera NdYag bądź IPL polega na wysłaniu silnego impulsu światła, które przenika przez skórę i zostaje zaabsorbowane przez hemoglobinę wewnątrz zmienionego naczynia. Energia ta, zamieniona w ciepło, zamyka światło naczynia w wyniku koagulacji - tzw. wybiórczej fototermolizy. Najlepsze efekty uzyskujemy w usuwaniu piegów, przebarwień pozapalnych oraz starczych. Skuteczność takiego zabiegu jest bardzo wysoka i potrzeba z reguły od jednego do kilku zabiegów wykonanych w odstępach trzy- lub czterotygodniowych.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.