Blog

Blog

Usta to symbol kobiecości. Piękne i zmysłowe są niewątpliwie atutem każdej kobiety. Niestety natura nie zawsze obdarza nas ich zadowalającym kształtem. Można jednak temu zaradzić wykonując zabieg powiększania ust lub modelowania warg w profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej.

Zabiegi medycyny estetycznej pozwalają nie tylko poprawić wygląd, ale w wielu przypadkach również dają szansę na wyleczenie trudnych chorób uniemożliwiających normalne funkcjonowanie w społeczeństwie. Większość z nich jest bezbolesna, a efekty widać już po pierwszym zabiegu.

Blizną określa się tkankę powstałą w czasie gojenia, która pojawia się w skutek naturalnych procesów regeneracyjnych. Niestety taka blizna nie zawsze jest estetyczna i wiele osób podejmuje się prób maskowania. Na szczęście zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oferują szereg bardzo niezawodnych zabiegów pozwalających na usunięcie niechcianych blizn.

Utrata włosów – niezależnie od wieku – może wzbudzać niepokój i powodować kompleksy. Niestety, wraz z wiekiem tempo i stopień wypadania włosów ulegają nasileniu. Sprawdźmy, co zrobić, gdy włosy zaczynają wypadać i jak zatrzymać ten proces.

Z upływem lat skóra staje się bardziej wiotka, a na jej powierzchni pojawia się siateczka zmarszczek. Najpierw są to drobne zmarszczki mimiczne, jednak z biegiem czasu ich ilość i miejsca powstawania stają się liczniejsze. Wywołane są one naturalnymi procesami zachodzącymi w każdym organizmie, które związane są ze starzeniem się. Czy można opóźnić pojawianie się zmarszczek i jak to zrobić?

Cellulit, czyli tak zwana nieestetyczna ,,pomarańczowa skórka’’ to zmora wielu pań. Wbrew pozorom ten problem nie dotyczy jedynie kobiet, które mają nadwagę, ale także szczupłych pań.

Osocze bogatopłytkowe to rodzaj preparatu krwiopochodnego, który otrzymywany jest z pobranej od człowieka bądź zwierzęcia krwi obwodowej. Preparat ten posiada zwiększoną ilość płytek krwi. Jeżeli chodzi o właściwości osocza bogatopłytkowego, to warto zaznaczyć, iż zawiera ono spore ilości czynników wzrostu, które w bardzo efektywny sposób stymulują procesy regeneracyjne skóry, jej odbudowę, jak również przyspieszają gojenie ran. Preparat w postaci osocza bogatopłytkowego ze względu na swoje właściwości stosuje się przede wszystkim w dziedzinie medycyny estetycznej, zaś cały zabieg określany mianem liftingu wampirzego stanowi bardzo popularną alternatywą dla botoksu.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.