Blog

Blog

Cellulit, czyli tak zwana nieestetyczna ,,pomarańczowa skórka’’ to zmora wielu pań. Wbrew pozorom ten problem nie dotyczy jedynie kobiet, które mają nadwagę, ale także szczupłych pań.

Osocze bogatopłytkowe to rodzaj preparatu krwiopochodnego, który otrzymywany jest z pobranej od człowieka bądź zwierzęcia krwi obwodowej. Preparat ten posiada zwiększoną ilość płytek krwi. Jeżeli chodzi o właściwości osocza bogatopłytkowego, to warto zaznaczyć, iż zawiera ono spore ilości czynników wzrostu, które w bardzo efektywny sposób stymulują procesy regeneracyjne skóry, jej odbudowę, jak również przyspieszają gojenie ran. Preparat w postaci osocza bogatopłytkowego ze względu na swoje właściwości stosuje się przede wszystkim w dziedzinie medycyny estetycznej, zaś cały zabieg określany mianem liftingu wampirzego stanowi bardzo popularną alternatywą dla botoksu.

Został on stworzony żeby przybliżyć Państwu naszą działalność.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.