Zabiegi

Korekta kształtu nosa - Lublin

Nowy, ładniejszy nos bez skalpela? Teraz to możliwe, dzięki bezoperacyjnej korekcie kształtu nosa nieinwazyjną metodą, opartą na bazie kwasu hialuronowego lub hydroksyapatytu wapnia. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą poddawać się operacjom i chcą w niezwykle szybki, bezpieczny oraz skuteczny sposób pozbyć się niewielkich defektów. Przy pomocy bezoperacyjnej korekty nosa można m.in.: zmniejszyć widoczność garbów, czasowo zniwelować niewielkie asymetrie, delikatnie zadrzeć nos do góry, poprawić jego elastyczność czy wypełnić występujące na nim nieduże zmarszczki.

Zabieg niechirurgicznej korekty nosa

Do zabiegu niechirurgicznej korekty kształtu nosa wykorzystywane są tzw. filery, czyli preparaty wypełniające, których głównym składnikiem jest kwas hialuronowy lub hydroksyapatyt wapnia. Aplikuje się je zewnętrznie z wykorzystaniem tradycyjnego zastrzyku igłą lub dożylnie za pomocą kaniuli. Metoda zaaplikowania dobierana jest indywidualnie - wszystko zależy od efektów, jakie pacjent chce uzyskać i jakie miejsce wymaga podania preparatu. Zabieg wykonujemy z wykorzystaniem znieczulenia miejscowego dla pełnego komfortu pacjenta.

Zabieg ten daje natychmiastowe efekty, a czas jego trwania waha się w granicach 15-20 minut. Po jego wykonaniu można bez problemu wrócić do codziennych aktywności, dlatego korekta kształtu nosa tą metodą stała się tak popularna. Ślady po przeprowadzonej korekcie są niewielkie, a wszelkie zaczerwienienia czy obrzęk znikają w ciągu godziny. Rezultaty utrzymują się nawet do 12 miesięcy. Po całkowitym wchłonięciu się preparatu nie ma żadnych przeciwwskazań co do tego, aby zabieg powtórzyć.

nosprzed
nospo

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.