Zabiegi

Korekta kształtu nosa – Estetica w Lublinie

Nowoczesna medycyna estetyczna umożliwia nam, lekarzom, stosowanie coraz mniej inwazyjnych metod poprawy wyglądu. Nowy, ładniejszy nos bez skalpela? To możliwe dzięki bezoperacyjnej korekcie nosa wykonywanej w moim gabinecie Estetica w Lublinie. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą poddawać się operacjom i chcą w niezwykle szybki, bezpieczny oraz skuteczny sposób pozbyć się niewielkich defektów.

Jak jest to możliwe?

Do zabiegu niechirurgicznej korekty kształtu nosa wykorzystywane są tzw. filery, czyli preparaty wypełniające na bazie kwasu hialuronowego lub hydroksyapatytu wapnia. Aplikuje się je zewnętrznie z wykorzystaniem tradycyjnego zastrzyku igłą lub dożylnie za pomocą kaniuli. Wszystko zależy od efektów, jakie pacjent chce uzyskać i jakie miejsce wymaga podania preparatu. Wstrzykiwane są w określone miejsca przy miejscowym znieczuleniu dla pełnego komfortu pacjenta.

Natychmiastowy efekt bez rekonwalescencji

Przy pomocy bezoperacyjnej korekty nosa można m.in. zmniejszyć widoczność garbów, czasowo zniwelować niewielkie asymetrie, delikatnie zadrzeć nos do góry, poprawić jego elastyczność czy wypełnić występujące na nim nieduże zmarszczki.

Zabieg ten daje natychmiastowe efekty, a czas jego trwania waha się w granicach 15-20 minut. Po jego wykonaniu można bez problemu wrócić do codziennych aktywności. Ślady po przeprowadzonej korekcie są niewielkie, a wszelkie zaczerwienienia czy obrzęk znikają w ciągu godziny. Rezultaty utrzymują się nawet do 12 miesięcy. Po całkowitym wchłonięciu się preparatu nie ma żadnych przeciwwskazań co do tego, aby zabieg powtórzyć.

 

nosprzed
nospo

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.